Genel

Eski MASAK Başkan Yardımcısı Başak’tan “Seçil Erzan Fonu’na yatırılan paralar nerede” sorusuna yanıt

Eski MASAK Başkan Yardımcısı Dr. Ramazan Başak, Haberler.com’da Melis Yaşar’ın sorularını yanıtladı. Başak, Türk futbolunun ünlü isimlerinin karıştığı Seçil Erzan Fonu davasıyla ilgili yorumlarda bulundu. Başak, fona yatırılan paraların büyük çoğunluğunun yurt dışında bekletiliyor olabileceğini belirtti.

“PARALARIN NAKİT FORMUNDA BİR YERLERDE PARK ETTİRİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM”

Gündeme damga vuran Seçil Erzan Fonu davasında kamuoyunun en merak ettiği konulardan biri de yatırılan paraların nerede olduğu… Davayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Eski MASAK Başkan Yardımcısı Dr. Ramazan Başak, “Fona yatırılan paralar nerede” soruya şöyle yanıt verdi; “‘Ben yüksek faizle verdim, hepsi buharlaştı’ açıklaması beni çok fazla tatmin etmiyor. Ben bir bölümünün yatta, katta, villada, önemli sayılabilecek bir bölümünü de nakit formunda bir yerlerde park ettirildiğini düşünüyorum. Nerede park ettirilebilir? Yurt içinde de olabilir ama muhtemeldir ki yurt dışında. Çünkü o 3 kişi dediğimiz para taşıyan kişilerin yurt dışına gidiş gelişleri çok fazla; özellikle Bulgaristan’a.. Bunlar hep inceleme sonucunda ortaya çıkabilecek.”

Erzan'a verilen paralar nerede? MASAK'ın eski başkan yardımcısından bir tahmin var

“ÇANTACILARIN YURT DIŞINA GİRİŞ-ÇIKIŞLARI VAR”

“Seçil Erzan’ın yurt dışı bağlantısı ne olabilir?” sorusunu da yanıtlayan Başak, “Kendisinin yurt dışına gidip geldiğiyle ilgili bir bulgu yok şu ana kadar ama o çantacı diye tabir edilen parayı getir-götür yapan insanların yurt dışına giriş-çıkışları var. Dolayısıyla o kişiler mutlaka sorgulanacak” dedi.

Erzan'a verilen paralar nerede? MASAK'ın eski başkan yardımcısından bir tahmin var

Kaynak: Haberler.com / Hukuk

Seçil Erzan Hukuk Emlak Spor Güncel Haberler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul Masaj Masöz masöz