Genel

Hatay’da depremde yıkılan duvarın altından 286. günde ceset çıktı

Hatay‘ın Kırıkhan ilçesinde yıkılan duvarın altında, depremden bu yana kayıp olan bir şahsa ait olduğu düşünülen bir ceset bulundu. Cesedin kimliği yapılan DNA çalışmalarıyla netlik kazanacak.

Yıkılan duvarın altından 286. günde ceset çıktı

DEPREMDE YIKILAN DUVARIN ALTINDA CESET BULUNDU

Kırıkhan ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde, Nuriye Civelek Caddesi’nde bulunan 3 katlı bir binanın en üst katı, depremde yıkıldı. Bugün binanın sahipleri tarafından yapılan kontrollerde; çöken duvarların altında bir ceset bulundu. Durumun 112 acil çağrı merkezine bildirilmesi üzerine olay yerine AFAD ve polis ekibi sevk edildi. Gelen polis ekipleri, binada çalışma yaptı.

Yıkılan duvarın altından 286. günde ceset çıktı

AYLARDIR ARANIYORDU

Yapılan incelemelerin ardından ceset, kimlik tespiti için morga kaldırıldı. Cesedin kimliği yapılan DNA çalışmalarıyla netlik kazanacak. Cesedin depremden bu yana haber alınamayan ve binanın en üst katında yaşayan bir şahsa ait olduğu düşünülüyor. Öte yandan, kayıp olarak aranan şahsın yakınları tarafından birçok yerde arandığı öğrenildi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Cumhuriyet Mahallesi Kırıkhan Hatay Olay Deprem Acil Durum Soruşturma Kaza 3. Sayfa Yaşam Güncel Haberlerİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul Masaj Masöz masöz