Genel

İçişleri’nde “operasyon” mesaisi! Bakan Yerlikaya toplantıyı yönetti: Mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Narkogüç, Kafes, Kahramanlar, Kalkan, Mercek, Sibergöz, Mengene, Çengel, Çember ve Kıskaç operasyonlarına ilişkin paylaşımda bulundu.

“MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA DEVAM EDECEK”

“Bakan Yardımcılarımız, Jandarma Genel Komutanımız, Emniyet Genel Müdürümüz, Sahil Güvenlik Komutanımız ve ilgili birim yöneticilerimizin katılımıyla Narkogüç, Kafes, Kahramanlar, Kalkan, Mercek, Sibergöz, Mengene, Çengel, Çember ve Kıskaç Operasyonlarımızın değerlendirilmesi başta olmak üzere Güvenlik, İstihbarat ve Koordinasyon Toplantımızı gerçekleştirdik.” ifadelerini kullanan Bakan Yerlikaya, “Terör ve iş birlikçileriyle, organize suç örgütleriyle, zehir tacirleriyle, göçmen kaçakçılığı organizatörleriyle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek.” dedi.

ÇÖKERTİLEN ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTÜ SARALLAR KİMDİR?

İçişleri'nde 'operasyon' mesaisi! Bakan Yerlikaya toplantıyı yönetti: Mücadelemiz kararlılıkla devam edecek

“CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Bakan Yerlikaya, paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı: “Limanlarımızın güvenliği, ruhsatsız silahlar, yakalama kararı olanların adalete teslim edilmesi konularında da canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadeleyi canlarını hiçe sayarak sürdüren, operasyonları gerçekleştiren kolluk güçlerimizin her birine aziz milletimiz adına teşekkür ediyorum.”

Kaynak: Haberler.com / Hukuk

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Hukuk Politika Güncel Haberlerİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul Masaj Masöz masöz