Genel

Taksim’de yan bakma kavgası! Saçlarını yolduğu kadını elinden zor aldılar

İstanbul İstiklal Caddesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde iki kadın, “Yan baktın” tartışması sebebiyle saç baş birbirine girdi. O esnada orada bulunan bir vatandaşın, kavgaya dahil olmak isteyen bir başka kadına, “Sen vurma, senin beynini patlatırım” demesi dikkat çekti. O ilginç anlar başka bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

“NEDEN BAKTIN” KAVGASI

Dün akşam saatlerinde Beyoğlu Taksim İstiklal Caddesi’nde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre iki kadın arasında birbirlerine ters bir şekilde baktıkları için tartışma çıktı. Yaşanan tartışma küfür ve tehditlerle devam ederken, iki kadın saç baş birbirine girdi.

“SENİN BEYNİNİ PATLATIRIM”

Bazı vatandaşlar kadınları ayırmaya çalıştığı esnada orada bulunan bir vatandaş ise, kavgaya dahil olmak isteyen bir başka kadına, “Sen vurma, senin beynini patlatırım” dedi. Ardından ayrılan kadınlardan birisi vatandaşla sözlü bir şekilde tartıştı. Diğer vatandaşların araya girmesiyle kavga son buldu. Yaşananlar çevrede bulunan bir vatandaşın cep telefonuna yansıdı.

İstiklal Caddesi'nde Kadınlar Arasında Kavga Çıktı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

İstiklal Caddesi kavga 3. Sayfa Güncel Haberlerİlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul Masaj Masöz masöz